Konec holým zádům!

Vzpomínáte si na dobu, kdy frčely „bokovky?“ Nejen, že nevypadaly příliš vábně, ale také byly zdraví škodlivé. A i přesto ženy nedaly na tyto kalhoty několik let dopustit. S tím je naštěstí konec. Do ležérní dámské módy se opětvrací kalhoty s vysokým sedem. A jakou mají tyhle kalhoty výhodu? Zahřejí nám ledviny a prodlouží nohy!

Body nejsou jen pro batolata
Další kousek, který stojí za to vyzkoušet, je tzv. body. Tento kousek se do dámského šatníku dostal tak trochu od těch nejmenších. A i když to zní absurdně, není to tak. Naopak, umíte-li body sladit, vypadá sexy a krásně schová záda. A k čemu je nosit? Úžasně vypadá k džínům právě s vyšším sedem. Oteplí-li se, můžete vytáhnout očkovou, ale klidně i kolovou sukni, do které tričko se zapínám dole, zastrčíte.

Dámská a pánská móda se prolíná
To není také žádná novinka. Podíváte-li se do ulic, zjistíte, že dívky a chlapci si jsou natolik podobní, že je někdy složité je rozeznat. Vzpomenete-li si na osmdesátá a devadesátá léta minulého století, bylo to velice podobné. Ženy nosily krátký sestřih vlasů, zatímco pánové se pyšnili dlouhými hřívami.